Chystáte se skládat jazykovou zkoušku?

Potřebujete se domluvit s obchodními partnery z jiné země?

Jedete na dovolenou do zahraničí?

Nebo prostě jen chcete konečně zvládnout angličtinu?

Vezměte své vzdělávání do vlastních rukou!

Nabízím lekce angličtiny pro jednotlivce, dvojice a skupiny 3–4 osob. Každý kurz a každá lekce v něm jsou vytvořeny na míru konkrétním klientům, takže se učíte jen to, co doopravdy potřebujete a co vás zajímá. Dosáhnete tak svých cílů rychleji a efektivněji.

Proč se učit anglicky v Lingate?

  • Kvalifikovaná a zkušená lektorka angličtiny, která žila v Británii a v Kanadě
  • Individuální plán kurzu podle vašich potřeb
  • Každá lekce vytvořena na míru přímo vám
  • Moderní metody výuky
  • Sami si zvolíte délku lekce (60 nebo 90 min.)
  • Po lekci obdržíte cvičení na zopakování
  • Výuka v dobře dostupné učebně ve Zlíně nebo online z pohodlí domova
  • Úvodní setkání zdarma!

Jak to v Lingate probíhá?

Když projevíte zájem o výuku angličtiny, ozvu se vám a domluvíme se na podrobnostech. Bude mě zajímat, zda chcete chodit do kurzu sami, nebo jestli vás bude víc. Zeptám se, o jakou frekvenci lekcí máte zájem (1× týdně? 2× týdně?), jak mají být dlouhé a kdy by vám nejvíc vyhovovalo se učit.

Úvodní setkání trvá 30 min. a je zdarma. Během něj si popovídáme o tom, proč se chcete učit anglicky a jaké jsou vaše cíle a zájmy. Zjistíme také, jak jste na tom s mluvenou angličtinou a domluvíme se na podrobnostech kurzu. Ve druhé lekci se pak pustíme rovnou do učení podle vašich potřeb.

V případě zájmu pro vás vytvořím virtuální učebnu v Google Classroom, kam vám po každé lekci dám úkol na zopakování. Pokud mi jej odevzdáte vypracovaný nejpozději 24 hod. před začátkem další lekce, připravím pro vás zpětnou vazbu.

Kolik to stojí?

Ceny se liší v závislosti na délce lekce a na tom, kolik lekcí si předplatíte. Pokud chcete lekce angličtiny pro někoho jiného, můžete si zakoupit dárkový poukaz za libovolnou částku.

Individuální lekce

Standardní délka jedné lekce je 60 minut. Na jejich frekvenci se domluvíme společně podle vašich cílů a časových možností (1× týdně, 2× týdně, ale i častěji).

Při výuce v učebně je mezi námi zajištěna vzdálenost 2 metry. Po každé lekci dezinfikuji stůl. K dispozici je dezinfekce na ruce. Vstup do budovy je možný pouze s rouškou.

Pokud se chcete angličtině věnovat intenzivně, doporučuji zvolit některý z balíčků EXTRA, v nichž je délka lekce 90 minut.

Dvojice

Ve dvou jde všechno lépe. Pokud se chcete učit angličtinu s kamarádem, spolužákem, partnerem, kolegou, sousedem nebo s kýmkoli jiným, jsou pro vás určeny balíčky STANDARD TWIN a EXTRA TWIN. Učení ve dvojici má spoustu výhod – navzájem se motivujete a podporujete, získáváte společné zážitky a na hodinách angličtiny v tom nejste sami.

Výuka dvojic je v současné době možná pouze online, protože mezi jednotlivými účastníky kurzu v učebně nemohu zajistit rozestup 2 metry.

Stejně jako u individuálních lekcí si i ve dvojici můžete zvolit 90minutové EXTRA lekce.

Skupina

Pokud jste skupina 3–4 osob na podobné úrovni angličtiny a chcete se učit spolu, právě vám jsou určeny balíčky STANDARD GROUP a EXTRA GROUP. Pro skupiny doporučuji lekce o délce 90 minut.

Výuka skupin je v současné době možná pouze online, protože mezi jednotlivými účastníky kurzu v učebně nemohu zajistit rozestup 2 metry.

Jaké jsou podmínky výuky?

Úvodní schůzka (30 min.) zdarma.

Minimální počet objednaných lekcí je pět.

Zrušení lekce zdarma do 24 hod. před jejím začátkem, při pozdějším zrušení lekce propadá.

Předplacený balíček lekcí je třeba vyčerpat do půl roku od jeho zakoupení, poté lekce propadají.

U lekcí pro dvě nebo více osob platí, že pokud na lekci dorazí alespoň jeden klient, je účtována celé skupině.

V ceně lekcí jsou materiály k výuce (kromě učebnice, pokud se dohodneme na jejím používání), v případě zájmu také domácí úkol na zopakování po lekci. Pokud klient úkol zašle zpět vypracovaný nejpozději 24 hod. před začátkem další lekce, připravím pro něj zpětnou vazbu.

Ráda vás v učebně přivítám 10 minut před začátkem lekce, abyste si mohli připravit nápoj a pohodlně se usadit.

Všechny uvedené ceny jsou konečné, protože nejsem plátcem DPH.

Rezervujte si termín své úvodní schůzky zdarma ještě dnes!