Máte strach z frázových sloves? Děsí vás pouhá představa dalšího seznamu slov? Nedivím se vám. Učit se frázová slovesa pomocí seznamů nebaví skoro nikoho, ani mě. Trápí se tím spousta studentů angličtiny… Je to ale úplně zbytečné!


Naučíte se 7 frázových sloves, která pokročilí studenti prostě musejí znát. Nebojte se, nebude to klasické učebnicové utrpení. S frázovými slovesy se seznámíte přirozeným způsobem, který lidstvo provází už od počátků a který všichni milujeme – příběhem.

Vždyť kdo by neměl rád příběhy? Ať už je to vyprávění kamaráda, dobrá kniha, divadelní představení, skvělý film nebo seriál, od kterého se nemůžeme odtrhnout, s příběhy se setkáváme dennodenně a považujeme je za zcela samozřejmou součást našich životů.


A funguje to?

K napsání této knihy mě motivovaly lekce angličtiny se studenty, kteří byli ve stejné situaci jako vy – přes svou pokročilou znalost angličtiny ke mně přicházeli se strachem z frázových sloves, nevěděli, co si s nimi počít, a bylo jich na ně prostě moc. Abych je strachu z frázových sloves zbavila, začala jsem je učit metodou příběhu.

Výsledek byl neskutečně silný. Studenty bavilo se frázová slovesa učit, na jejich významy přicházeli sami a během velmi krátké doby je zvládali i aktivně používat. Fungovalo to skoro jako zázrak.

Rozhodla jsem se tedy, že příběhy budu sdílet i s vámi, abyste si mohli sami vyzkoušet, jaké to je, učit se frázová slovesa „neučebnicovým“ způsobem.

Pojďte to vyzkoušet také!

.